Hizmetlerimiz

Sanatçı Menajerliği

Konserler, etkinlik yönetimi, kurumsal etkinlikler ve alternatif etkinlikler düzenleyen firmamız, alternatif etkinlikler kapsamında performanslar dünyasının ışıltısını sizlere sunmaktadır.

Konser ve Etkinlik

İyi bir festival ve doğru bir konsept için firmamız verdiği hizmetler ile birlikte gerçekleştirdiği organizasyonların kalitesini ve referansını sunmaktadır.

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu , belki de hayatımızın en özel en güzel günü. Sizler de kendi masalımızın birer kahramanı olmak için, bu günün üzerine titriyorsunuz.

acilis
Açılış Organizasyonu

Redo Organizasyon ekibiyle profesyonel bir şekilde planlanıyor. Şirket, firma, kurum ve okul açılışlarınızı, çeşitliliği bol kalitesi yüksek hizmet çeşitlerimizle görkemli etkinliklere dönüştürüyoruz.

senlik
Dernek Şenliği Etkinlikleri

Dernek, Okul, Kurumsal Şirket, Fabrika, gibi kurum ve kuruluşların Festival ve Şenlik Organizasyonlarını firmamız aracılığı ile Profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

sahne
Sahne Kiralama Kurulum

Sahne kurulumu hizmeti, küçüklü ve büyüklü her çeşit organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca organizasyon malzemeleri kiralama ve kurulum hizmetlerindendir.

× WhatsApp