Türkiye’de konserler, etkinlik yönetimi, kurumsal etkinlikler ve alternatif etkinlikler düzenleyen firmamız, alternatif etkinlikler kapsamında performanslar dünyasının ışıltısını sizlere sunmaktadır.
Düzenleyeceğiniz iyi bir festival ve doğru bir konsept için danışmanlık hizmetleri alabilmeniz konusunda firmamız verdiği hizmetler ile birlikte daha önceki yıllarda gerçekleştirdiği organizasyonların kalitesini ve referansını sunmaktadır.
Düğün organizasyonu , belki de hayatımızın en özel en güzel günü. Sizler de kendi masalımızın birer kahramanı olmak için, bu günün üzerine titriyorsunuz.
Sahne kurulumu hizmeti, küçüklü ve büyüklü her çeşit organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca organizasyon malzemeleri kiralama ve kurulum hizmetlerindendir.
Dernek, Okul, Kurumsal Şirket, Fabrika, gibi kurum ve kuruluşların Festival ve Şenlik Organizasyonlarını firmamız aracılığı ile Profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Doğum günü organizasyonu, her yaş grubu için var olan etkinliklerimizle aktivite ve malzeme çeşitliğiyle ve müzikli etkinliklerle gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur.
Açılış organizasyonu, .Redo Organizasyon ekibiyle profesyonel bir şekilde planlanıyor. Şirket, firma, kurum ve okul açılışlarınızı, çeşitliliği bol kalitesi yüksek hizmet çeşitlerimizle görkemli etkinliklere dönüştürüyoruz.
× WhatsApp