Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu, her yaş grubu için var olan etkinliklerimizle aktivite ve malzeme çeşitliğiyle gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur. Her yaş grubu için hizmetini verdiğimiz doğum günü aktivitelerimiz, hayal gücümüz kadar sınırsız olmakla birlikte belli başlı hizmetlerimiz mevcuttur.

Sürpriz Doğum Günü Partileri

Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, doğum günü için belirlediğiniz alanda sürpriz bir doğum günü partisi organize etmek isterseniz istediğiniz tüm hizmetleri firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Doğum Günü Süsleme Hizmeti

Çeşitli renklerde, boyutlarda ve türde balonlarla organizasyonu yapacağınız mekan süslenir. Folyo balon, uçan balon, kalpli balon, harf ve rakam balonlar, temalı balonlar, baskılı balonlar, sosis balon, zincir balon, papatya balon gibi balon çeşitleriyle renklendirilir. Tül, kumaş ve çiçek süslemeyle masa, sandalye ve mekanın uygunluk durumuna göre süsleme yapılır. Özel dekorasyon objeleri ile de yaş grubuna göre konseptler hazırlanır. Sweet table gibi şekerleme masalarını da konsepte uygun bir şekilde düzenleyerek konuklarınıza eğlenceli bir sunum yapıyoruz.

Animasyon Hizmeti

Çocuklar için sivil ve kostümlü animatörler doğum günlerini eğlenceli ve keyifli hale getirirler. Palyaço, kostümlü karakter ve çizgi film maskotları birer animatördür. Her biri animasyon alanında özel olarak eğitilmiş animatörlerle çalışmaktayız. Animatör ekibine isteğinize gör sunucu ve sivil animatörler eşlik edebilirler. Sihirbaz, jonglör, dans grubu, müzisyenler, karaoke, profesyonel DJ performansı gibi farklı sahne aktiviteleri de alanlarında uzman ekibimizle doğum günü organizasyonlarında hizmet olarak sunulmaktadır.

× WhatsApp